Beebiootel emadele mõeldud Microlife Watch BP Home vererõhuaparaat
Kogus: |
Microlife WatchBP Home on digitaalne vererõhuaparaat, mis on mõeldud kasutamiseks rasedatel ning järgib rangelt Euroopa Hüpertensiooni Ühingu (ESH) ja Ameerika Südameliidu (AHA) soovitusi vererõhu koduseks mõõtmiseks. Seadmega WatchBP Home saate kodus mõõta vererõhku täpsusega, mida teie ämmaemand või günekoloog võib usaldada.
Vererõhuaparaat WatchBP Home on kliiniliselt kontrollitud ja mõeldud kasutamaks rasedatel rasedusaegse hüpertensiooni puhul, preeklampsia puhul ning raseduseaegse diabeedi puhul ülekaalulistel patsientidel.
Euroopa Hüpertensiooni Ühing on Microlife Watch BP Home vererõhuaparaadi heaks kiitnud kasutamiseks rasedatel ning kontrollitud seadmena on see leitav Educational Trusti hallataval veebilehel.
Enamik ostsillomeetrilisi vererõhuaparaate alahindab preeklampsia korral vererõhku ja seetõttu tuleb need spetsiaalselt selle konkreetse patsiendirühma jaoks seadistada. WhatchBP Home võimaldab rasedatel naistel mõõta usaldusväärselt vererõhku kodus, kartmata, et preeklampsia jääb õigeaegselt avastamata.
- Täisautomaatne mõõtmine
- Professionaalne vererõhuaparaat koduseks kasutamiseks
- Diagnostiline režiim – 7-päevane enesemõõtmisgraafik vastavalt ESH/AHA juhistele
- Tavaline režiim – salvestab kuni 250 regulaarset mõõtmist ja kuvab nende keskmise nupulevajutusega
- Automaatne andmetabel ja intuitiivne keskmiste kuvamine hommikuste, õhtuste ja mitmepäevaste mõõtmisandmete jaoks
- Arvutiühendus – edastab vererõhu mõõtmistulemused USB-ühenduse kaudu mistahes arvutisse
- Suur ja kergesti loetav LCD-ekraan
- Töötab patareidel või adapteriga vooluvõrgust
- Kliiniliselt testitud, seadistatud ja heaks kiidetud kasutamiseks rasedatel
- Toodetud Šveitsis
- Garantii 5 aastat
Standardvarustus
Vererõhuaparaat, regiidne mansett M (22–32 cm), vooluadapter, hoiukott, patareid, kasutusjuhend (GB, IT, FR, DE), tarkvara (GB).
Kaheksa sammu vererõhu õigeks mõõtmiseks
1. samm
Kindlasti tuleb meeles pidada, et vähemalt pool tundi enne vererõhu mõõtmist pole soovitatav juua ergutavaid jooke (kohv, tee, energiajoogid), süüa tugevat einet ega sooritada füüsilist pingutust.
2. samm
Valmistage mõõtmiseks ette tool ja laud. Toolil peaks olema vertikaalne seljatugi ja laud peaks võimaldama õlavarre ning südame paiknemist samal kõrgusel. Ideaalis peaks tooli ja lauaplaadi vaheline kaugus olema 25–30 cm. Mansett peab vererõhu mõõtmise ajal paiknema südamega samal tasapinnal, peopesad peavad olema ülespoole. Kui teie käsi on südamest allpool, tulevad vererõhuväärtused kõrgemad ja kui teie käsi on südamest kõrgemal, tulevad vererõhuväärtused madalamad. Kui käemansett on südamest madalamal, tuleks oma kätt padjaga toetada.
3. samm
Eemaldage kõik mõõdetavat käsivart katvad või kokkusuruvad rõivad. Olenevalt teie käsivarre keskmise osa ümbermõõdust tuleb kasutada erineva suurusega mansette S (< 22 cm); M (22–32 cm); L 33–42 cm). Kui mansett on liiga suur, tulevad vererõhuväärtused madalamad, kui see on väga väike, tulevad vererõhuväärtused kõrgemad. Paigaldage nüüd enesele sobiv mansett. Veenduge, et manseti alumise serv oleks täpselt 2–3 cm kaugusel küünarnuki voldist. Mansetti seadmega ühendav voolik tuleb asetada käsivarre siseküljele.
4. samm
Enne mõõtmist istuge maha ja lõdvestuge vähemalt viis minutit.
5. samm
Istuge sirge seljaga ja nõjatuge mugavalt tooli seljatoele. Vajutage käivitusnuppu. Seade käivitab 60-sekundilise taimeri. Mõõtmise ajal ärge liigutage, ristake jalgu ega pingutage käelihaseid. Hingake normaalselt ja ärge rääkige.
6. samm
Ühes mõõtmistsüklis on kaks mõõtmist. Kui esimene mõõtmine on tehtud, püsige lõõgastunud olekus kuni teise mõõtmiseni. Teine mõõtmine algab 60 sekundi möödudes. Selle aja jooksul vältige liikumist.
7. samm
Kui mõlemad mõõtmised on tehtud, salvestatakse mõõtmisandmed automaatselt, et teie arst saaks neid hiljem kasutada. Kui mõõtmiste järel kuvatakse veateade, korrake esimest kuut sammu. Esimesel korral mõõdetakse vererõhuväärtusi mõlemal käel. Kui kahelt käelt mõõdetud vererõhuväärtused on erinevad, peab järgnevatel kordadel mõõtma vererõhku sellel käel, kus vererõhk osutus kõrgemaks.
Arteriaalseks hüpertensiooniks peetakse olukorda, kui süstoolne vererõhk ≥ 140 mmHg ja/või diastoolne vererõhk ≥ 90 mmHg vähemalt kahel mõõtmisel, mis on tehtud minimaalselt 15-minutilise vahega. Sellisel juhul peaksite ühendust võtma oma ämmaemanda või günekoloogiga. Kui süstoolne vererõhk ≥ 160 mmHg ja/või diastoolne vererõhk ≥ 110 mmHg vähemalt kahel mõõtmisel, on tegemist raske hüpertensiooniga. Sellisel juhul peaksite esimesel võimalusel pöörduma abi saamiseks naistekliiniku erakorralisse vastuvõttu.
8. samm
Teostage diagnostilises režiimis vererõhumõõtmisi 7 päeva jooksul hommikul ja õhtul kindlal ajal. Kui mõõtmisi on tehtud seitse päeva, vilgub ekraanil arsti sümbol. Ärge unustage seadet WatchBP Home järgmisele arstivisiidile kaasa võtta. Teie ämmaemand või günekoloog saab seadmest või lisatud tarkvaraga arvutist andmeid lugeda.
Funktsioonid
- Töötemperatuur: 10–40 °C / 50–104 °F
- Hoiustamistemperatuur: -20 – +50 °C ; 15–90% suhteline maksimaalne õhuniiskus
- Kaal: 385 g (koos patareidega)
- Mõõtmed: 150 x 100 x 50 mm
- Mõõtmisprotseduur: ostsillomeetriline, vastab Korotkoffile
- Meetod: I faasi süstoolne, V faasi diastoolne
- Mõõtmisvahemik: 30–280 mmHg – vererõhk. 40–200 lööki minutis – pulss
- Manseti rõhu kuva: Vahemik: 0–299 mmHg – Eraldusvõime: 1 mmHg
- Staatiline täpsus: rõhk ± 3 mmHg
- Pulsi täpsus: + 5 % näidu väärtusest
- Pingeallikas: 4 x 1,5 V patareid: suurus AA
- Peamine adapter: alalisvool 6 V, 600 mA (valikuline)
Laadi alla
Microlife WhatchBP Home kasutusjuhend
Microlife WatchBP analüüsi ning andmeedastuse programm (Windows)